Zostań naszym klientem

Jak wygląda procedura rozpoczęcia współpracy z nami ?

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszym biurem rachunkowym :

  • Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu podania danych niezbędnych do podpisania umowy na prowadzenie usług księgowych.
  • Na spotkaniu z nami w siedzibie Biura Rachunkowego w Jarosławiu przy ul. Narutowicza 1 podpiszecie Państwo umowę oraz niezbędne upoważnienia do kontaktów z ZUS, US i wysyłania plików JPK.
  • Nasze Biuro Rachunkowe składa za Państwa wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
  • Jeżeli zamierzają Państwo dopiero założyć działalność gospodarczą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się w siedzibie Biura Rachunkowego na wypełnienie niezbędnych formularzy podatkowych oraz wyboru najlepszej dla Państwa nowej firmy formy opodatkowania.

 

Jak wygląda nasza comiesięczna współpraca ?

Po podpisaniu umowy o świadczenie usług księgowych do 5 każdego następnego miesiąca należy dostarczyć dokumenty do naszego Biura Rachunkowego.

Istnieje również możliwość odbioru dokumentów przez naszego pracownika w siedzibie Państwa firmy. Praktykujemy także dostarczanie dokumentów za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej, a bezpośrednie rozmowy prowadzimy za pomocą telefonu, emaili i faxów. Pozwala to na znakomite obniżenie kosztów przejazdów i oszczędność czasu.

Po sporządzeniu deklaracji rozliczeniowych zostają Państwo poinformowani o wyniku finansowym oraz o wysokości podatków wraz z możliwością odebrania z Biura przelewów do US i ZUS.

Gdzie przechowywana jest Państwa dokumentacja księgowa?

W trakcie danego roku podatkowego dokumenty księgowe podatnika przechowywane i archiwizowane są w siedzibie Biura Rachunkowego. Po zakończeniu roku podatkowego i sporządzeniu rozliczenia rocznego, dokumentacja za dany rok zostaje zwrócona podatnikowi.

Inne korzyści współpracy

W razie kontroli skarbowej podmiotu obsługiwanego przez nasze Biuro Rachunkowe, to my reprezentujemy płatnika przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zleceniodawca informowany jest o zakończeniu kontroli i postanowieniach Urzędu Kontroli Skarbowej.